Meer informatie
over onze hulpverlening

Voor meer informatie of een afspraak voor een eerste gesprek kan je ons bereiken via onderstaand contactformulier.

Rechtstreeks contact kan ook: 0498 28 54 29 (Annelies), 0483 10 29 74 (Elkje), 0470 53 04 39 (Fien), 0493 43 26 90 (Djordy), 0456 21 13 51 (Joke), 0479 40 15 22 (Alina).

Tijdens de gesprekken worden er geen telefonische oproepen beantwoord om de rust tijdens de sessie te kunnen bewaren. Laat gerust uw contactgegevens na en dan nemen we contact met u op.

Hou er rekening mee dat er een wachttijd is van 6 weken vooraleer wij een intakegesprek kunnen inplannen.

Bereikbaarheid


Met de bus:

Vanuit Gent centrum lijn 3 (halte Mariakerke post) en overstappen lijn 6 of 9 (afstappen halte Kollekasteel of Losweg).
De halte ligt op 5min wandelafstand van de praktijk

Met de auto:
Er is (gratis) parkeergelegenheid aan de praktijk.

Contacteer ons

    Adres

    Location


    Albrecht Dürerlaan 44 – 9030 Mariakerke

    Email


    Belangrijk


    Hou er rekening mee dat er momenteel een wachttijd is van 6 weken vooraleer wij een intakegesprek kunnen inplannen.

    Contacteer ons rechtstreeks


    Annelies: 0498 28 54 29
    annelies@psycholoogkolegem.be

    Elkje: 0483 10 29 74
    elkje@psycholoogkolegem.be

    Fien: 0470 53 04 39
    fien@psycholoogkolegem.be

    Djordy: 0493 43 26 90
    djordy@psycholoogkolegem.be

    Joke: 0456 21 13 51
    joke@psycholoogkolegem.be

    Alina: 0479 40 15 22
    alina@psycholoogkolegem.be

    Emelien
    emelien@psycholoogkolegem.be